Сораја Вучелиќ доживеала незгода со скапото ламборџини

Сораја Вучелиќ доживеала незгода со скапото ламборџини.

Автомобилот бил паркиран покрај базен, па старлетата не можела да запре и ламборџинито завршило на дното на базенот.

„Кога ќе ти се лизне штиклата од кочницата , па лимбо завршува во базен“, напиша Сораја на Инстаграм по незгодата што се случила во Кан.

Во коментарите дел од фановите ја фалат за прибраноста и ладнокрвноста, а има и такви кои ја критикуваат атрактивната старлета./zazabava.com

InterServer Web Hosting and VPS