Рита Ора нашминкана и топлес – ги почасти своите фанови со нови “врели” фотки!

Рита Ора обожава да објавува голи фотографии на Инстаграм, а во последната покажа како се нашминка, па се соблече топлес!
Британската пејачка Рита Ора не се двоуми да го покаже своето голо тело на социјалните мрежи, а сега се соблече топлес за да им покаже на фановите што прави.


“Морав да ви покажам како се средувам. Не сум најдобра во ова, но обожавам да го правам”, напиша 29-годишната пејачка во описот на фотографиите на кои позира топлес додека се шминка. Ора не остави ништо на имагинацијата, но тоа не им пречи на нејзините обожаватели, ја лајкнаа фотографијата половина милион пати за половина ден, оставајќи најразлични коментари.

https://www.instagram.com/p/CB8rLe4DABR/?utm_source=ig_web_copy_link

Таа е следена од над 16 милиони луѓе на Инстаграм, а тој број се зголемува со секоја нова гола фотографија.

InterServer Web Hosting and VPS