ФОТО: „Моето ново бебе“ – Аделина Тахири го покажа новиот член на семејството

Пејачката Аделина Тахири Марков на својот Инстаграм профил сподели дека во нејзиното семејство има нов член, а тоа е кучето Симба.

„Моето ново бебе, Симба, напиша Аделина во описот на фотографијата на која позира со својот померанец.

https://www.instagram.com/p/CA8ENxXl9cG/?utm_source=ig_web_copy_link

Таа на фотографијата се означи дека се наоѓа во Белград во соседна Србија, но дали фотографијата и е стара со оглед дека границите се уште се затворени поради пандемијата останува нејасно.

InterServer Web Hosting and VPS