Провокативна во чипка: Миленичката на Деп го прослави својот 21ви роденден

Ќерката на Џони Деп, актерка и модел за луксузни брендови како „Chanel“ го прослави својот 21 роденден, а неодамна засени со својот настап на BAFTA церемонијата.

Имено, таа се појави на наградите BAFTA во Лондон во креација со чипка под која не носеше градник, па речиси сè беше видливо.

Патем, Лили Роуз Деп е постарото дете на Џони Деп и Ванеса.

Исто така се пишуваше дека по едногодишна врска, раскина  со актерот Тимоти Шаламет.

InterServer Web Hosting and VPS