Џеј Ло ја учи Шакира како да мрда со колковите!Хит видеото од проба ги распаметило сите

Џенифер Лопез ја научи нејзината колешка Шакира како да ги мрда колковите додека вежбаше за познатата емисија на полувремето „Супер Боул“, а многу обожаватели ширум светот едногласно рекоа за овој потег – благодарам!

Снимката, која се појави, привлече големо внимание на јавноста, со тоа што пејачите се концентрираат на движења и ја игнорираат околината.

„Кога ќе се симнеш од колена, се движиш најдобро“, ја советувала пејачката  колешката, а малкумина останале рамнодушни на сцената.

InterServer Web Hosting and VPS