Свечено во домот на Ана Иванович: Еве како семејството Швајнштајгер го прослави Велигден

Семејството Швајнштајгер во нивниот дом го одбележа Велигден.

Ана и Бастијан за оваа прилика објавија на социјалните мрежи и им го честитаа празникот на сите кои слават.

„Облечена за Велигден дома. Среќен празник на сите што слават“, напишала Ана на социјалните мрежи.

https://www.instagram.com/p/B-4YYVbAnY6/?utm_source=ig_web_copy_link
InterServer Web Hosting and VPS