Босанската Кардашијанка е опседната со брендирана облека – сега ослабнала 10 килограми, а еве како изгледа

Лејла Хајровиќ е една од најпознатите инфлуенсерки на Балканот, а оваа дама често ја нарекуваат и босанската Кардашијанка или босанската Викторија Бекам, поради луксузниот стил на живот и опседнатоста со брендирани парчиња облека.

Лејла, инаку сопруга на фудбалерот од Динамо, Изет Хајровиќ, на Инстаграм ја следат речиси 270.000 луѓе, а таа воглавно пласира содржина поврзана за мода во која неописливо ужива.

https://www.instagram.com/p/B-RzNmJBdZi/?utm_source=ig_web_copy_link

Атрактивната русокоса слепо ги следи трендовите, па не е невообичаено да ја гледаме во брендирана облека од глава до пети.

Таа редовно споделува со следбениците разни нејзини модни изданија, а неодамна одговорила и на нивни прашања. Одговарајќи на прашањата открила дека симнала многу вишок килограми.

https://www.instagram.com/p/B-XgFwiBGRg/?utm_source=ig_web_copy_link

„Ослабнав преку 10 килограми. Колку моментално имам, не знам, искрено. Овој карантин веројатно ме врати малку назад“, напишала Лејла, која последните недели активно се фали со својата нова линија.

Таа направила уште една промена – решила да се ослободи од долгите екстензии и да ѝ се врати на својата природна фризура, а од фановите добила само пофални зборови.

Исто така, на Инстаграм-стори покажала и што јаде. 

InterServer Web Hosting and VPS