Миа Костова во време на корона позира во секси долна облека

Водителката Миа Костова вчера на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во секси долна облека.

Многу ретко постирам вакви слики. Скоро никогаш. Кога веќе се предизвикуваме со се и сешто, ајде да пробаме вака. Ова е слика која е минимално обработена. Односно изваден е целулитот и уште нешто што мене ми боде око, секако има и филтер. Оригиналната слика ќе ја ставам на стори. Чисто да видиме што сте, а што е инстаграм. Тагни ме ако имаш му*а, пишува Миа во описот каде позира во бањата пред огледало во провокативна поза.

Кој од познатите ќе го прифати нејзиниот предизвик останува да видиме.

InterServer Web Hosting and VPS