Скопјанка пријавила дека од камп за бездомници се одалечиле нејзините две малолетни деца

Скопје, 31 март- Вчера околу 13.00 часот во Полициска станица Ѓорче Петров, М.А. (33) од Скопје пријавила дека од камп за бездомници Чичино село- Сарај, се оддалечиле нејзините деца С.М. (15) и С.И. (17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

InterServer Web Hosting and VPS