Поп-ѕвездата одмара во Бодрум: Северина во летно издание

Регионалната поп-ѕвезда Северина по тезгите низ Хрватска, зема одмор и замина во турското летувалиште Бодрум. Нејзината фотографија во летно издание што ја пушти на Инстаграм, за половина час ја лајкнале 20 илјади луѓе.

Пејачката и на 47 години е во топ- форма. Претходно, од хрватскиот остров Шолта, Северина сподели фотографија со синот Александар за кого уште води битка со поранешниот партнер./nezavisen.mk

InterServer Web Hosting and VPS