Хали Бери во секси градник порача: Останете безбедни

Преубавата актерка (53) не престанува да ја интригира јавноста, а со последната објава предизвика многу реакции дека изгледа одлично.

Под самата фотографија таа напиша порака во која се заблагодарува на своите следачи и им посакува добро здравје, но порача и да останат „чисти“ во оваа ера, како и безбедни и добро информирани.

Текстот Хали Бери во секси градник порача: Останете безбедни е превземен од Reporter.mk.

InterServer Web Hosting and VPS