Секси Кинси не мирува и денес, повторно го „запали“ интернетот

Атрактивната Кинси Волански која стана познато по упадот на теренот за време на финалето до Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем, деновиве е повторно актуелно.

Имено, таа „жари и пали“ на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм. По споменатиот настан Кинси доби голем број на фанови и следачи кои очигледно не сака да ги разочара, па често споделува разголени фотоградии.

Откако пред неколку дена позираше потполно гола, сега објави фотка од „изолација“, но на плажа и тоа во време кога светот е силно погоден од пандемијата на Корона вирусот.

InterServer Web Hosting and VPS