Манекенката покажа повеќе отколку што требаше

Инстаграм сензацијата и модел Деми Роуз често е главна тема на британските таблоиди, но и на социјалните мрежи.

Таа е позната по бујните облини, а и често знае да стави протвокативна фотографија на социјалните мрежи. Овој пат таа позираше пред Алпите а градите ги покри само со трегери.

InterServer Web Hosting and VPS