Сораја повторно ги излудува мажите

Српската старлета Сораја Вучелиќ ги избезуми своите фанови со нов видео запис кој го постави на својот Инстаграм профил.

Сораја дефинитивно знае како да ги привлече своите следбеници на социјалните мрежи.

Таа на себе имаше фустанче кое едвај и ги држеше големите гради.

InterServer Web Hosting and VPS