Лидија Вукиќевиќ пука од сексапил и на 57 години: Актерката со жешка снимка од када ги запали социјалните мрежи

Актерката Лидија Вукиќевиќ често е активна на социјалните мрежи и своите фанови знае да ги израдува со разни фотографии, а коментарот секогаш е ист – дека и на 57 години изгледа совршено.

Но, сега актерката отиде чекор понатаму. Имено, таа на својот „Инстаграм “ објави видео од када. Таа одлучи да ја наполни кадата со пена и да ги почести своите фанови со провокативност.

„По многу претстави и напорни патувања секогаш наоѓам малку време да се направам себе си среќна. Хедонизмот ми е правец во животот. Ми треба малку за среќа.

Под објавата се нижеа само позитивни коментари од типот „Уживај“, „Ти си хит“, „Прави го она што те прави среќна“ се само некои од коментарите.

https://www.instagram.com/p/B9jW2AEHfni/?utm_source=ig_web_copy_link

Ивор: vistina.com.mk

InterServer Web Hosting and VPS