Емина Јаховиќ стана русокоса

Пејачката Емина Јаховиќ стана русокоса за сниамањето на новиот спот, пишуваат српските медиуми. Пејачката одлучи да го промени имиџот, а со новата фризура се пофали на социјалните мрежи.

Големиот број фанови од Србија и Турција и порачаа дека изгледа убаво и како русокоса. Има и такви кои пишуваат ека Емина нема долго да ја задржи оваа боја на коса и дека по снимањето на спотот, брзо ќе ја врати својата природна боја на косата.

Текстот Емина Јаховиќ стана русокоса е превземен од Reporter.mk.

InterServer Web Hosting and VPS