Ја нарекуваат кралица на облините, еве како изгледа манекенката

Манекенката и американската “кралица на облините”, Ебигејл Речфорд на својот Инстаграм профил има 9 милиони следбеници со кои секојдневно споделува фотографии на кои е речиси гола.

Речфорд е родена во градот Скрентон, Пенсилванија, каде посетувала католичко училиште. Со манекенство запознала да се занимава на 21-годишна возраст.

А погледнете зошто има толку фанови:

https://www.instagram.com/p/B84qegvnDaD/
https://www.instagram.com/p/B8mACnCHTz4/
InterServer Web Hosting and VPS