Прекрасната Алексија ќе биде ваша вистинска мотивација за тренинг!

Алексија Кларк е фитнес икона, модел и ѕвезда на социјалните мрежи, која потекнува од Аризона.

Кларк зад себе има импресивна кариера која вклучува моделирање за бројни производи, како за неколку светски познати марки на спортска облека.

Оваа убавица стана една од главните лидери во фитнес индустријата, кога се жените во прашање, откако на Инстаграм стана самопрогласена „кралица на вежбањето“.

Таа преку социјалните мрежи ја шири својата љубов кон фитнесот и здравиот начин на живот, а на Инстаграм има два милиони следбеници.

InterServer Web Hosting and VPS