Кија Коцкар со нова жешка домашна снимка: Се соблече по градник и ја покажа својата умешност (Видео)

Поранешната натпреварувачка во реалното шоу „Задруга“,Кија Коцкар, повторно се интригира на својот профил на Инстаграм.

Поточно, таа објави жешко видео од нејзиното заводливо танцување, а видеото е прегледано повеќе од 100.000 пати за само неколку часа.

Сребрениот градник со црни детали го нагласи нејзиниот привлечен изглед, а голиот стомак придонесе за заводливиот став на самото видео.

Кија цело време мешаше со колковите и во еден момент врза јазол на црното парче материјал кој го имаше во рацете сакајќи да прати порака преку текстот од песната на која играше.

– Јаже. Интернет продажба. За поранешниот попуст од 3%, внесете го кодот: Кија 26. Ограничено издание, погледнете ја биографијата за повеќе информации – напиша таа, очигледно сакајќи да се шегува со својата поранешна љубов.

„Мачко гориш“, „Премногу си добара“, се само некои од коментарите на фановите кои го фалат изгледот на Кија на социјалните мрежи.

InterServer Web Hosting and VPS