И бремена и породена водителката на „Гранд“, Нина Сеничар секако е секси!

Нина Сеничар се породи на почетокот на ноември, а таа и нејзиниот сопруг добија ќерка, по што многу бргу влезе во одлична форма и се врати на работа.

Сега таа објави фотографија со која изненади многумина. Сексапилната  Нина фотографирана во црно боди  без ракави, мини фустанче и мрежести чорапи, до која напиша дека „минатата ноќ била лоша“.

„Имав многу забавна улога, благодарам на одличниот тим кој работеше на оваа серија“, напиша убавата Нина, а потоа додаде:

„Факт: Јас бев 4 месеци бремена кога го снимавме ова“.

извор: vistina.com.mk

InterServer Web Hosting and VPS