Нападнато обезбедувањето во казино во Струмица

Струмица, 23 фебруари- На 22.02.2020 во 04.20 часот во СВР Струмица, М.Т.(51) од с.Подареш пријавил дека околу 03.20 часот додека бил на своето работно место како обезбедување во казино во Струмица бил физички нападнат од непознато лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

InterServer Web Hosting and VPS