Атрактивните девојки од „Hurricane“ испеаја еден од најголемите хитови на Тамара Тодевска

„Hurricane“ моментално е една од најпопуларните групи на овие простори. Со само неколку песни, овие три атрактивни девојки станаа миленици на публиката во целиот регион.

Покрај тоа што изгледаат феноменално, тие важат и за одлични пејачки.

Пред некој ден девојките гостуваа во една српска емисија и во живо го испеаја еден од најголемите хитови на Тамара Тодевска – „1003“.

Погледнете како звучеа:

InterServer Web Hosting and VPS