Старлетата ги шокираше фановите: Погледнете што истетовирала на ЧЕЛО!

Амбер Роуз, тетовираната старлета позната по провокативните фотографии, ја шокираше јавноста со новата тетоважа на ЧЕЛО.

Амбер гордо го истетовирала прекарот на повозрасниот и името на помладиот син – „Баш“ за шестгодишниот Себастијан и „Слеш“ за истоимениот син – стар само три месеци.

Фото: Инстаграм

Старлетата (36) на Инстаграм објави дека многу фанови и напишале пораки дека се „унакажала“, бидејќи е премногу убава за да стави тетоважа на лицето.

– Убавината не е тоа што го гледате од надвор, туку тоа што е одвнатре и додала: „Важно е тоа што ми е во пи*ката и во срцето“.

– Луѓето ми пишуваат дека сум премногу убава, а потоа пишуваат и дека сум гадна. Сите лажат, така да, суштината е – правите тоа што сакате – напишала Роуз.

InterServer Web Hosting and VPS