Наследничката на познатиот српски пејач е вистинска „бомба“: Со една фотографија ги воодушеви сите

Сандра Ралиќ, ќерка на покојниот пејач Нино, објави фотографија на Инстаграм и  ги воодушеви сите со својот изглед.

Имено Сандра призна дека направика естетска корекција на градите и вгардила силикони, па сега има поголема самодоверба, а на објавената фотографија во преден план дојде баш бујното деколте.

Во коментари следеа само пофалби.

InterServer Web Hosting and VPS