Памела Андерсон откри зошто се разведе по 12 дена брак

Памела Андерсон ја изненади јавноста со веста дека се мажи за продуцентот Џон Питерс со кој беше во врска пред 30 години.

Mеѓутоа, Памела уште повеќе изненади со веста дека се разведува по 12 дена брак.

„На брак со Питерс со одлучи по враќањето од Индија каде што беше еден месец на „духовно чистење“. Нејзиното срце беше широко отворено, но брзо сфати дека погреши“ вели извор близок на актерката.

Истиот извор тврди дека актерката одлучила да се омажи за Питерс по три дена, но дека набргу исчезнале емоциите и таа сфатила дека погрешила со одлуката.

„Памела не функционира на иста бранова должина како и другите луѓе. Има големо срце и сака многу силно, брзо и безусловно. Кога се врати од пат, Џон и рече: „Те сакам, ајде да се венчаме“, а таа одговори „може“, вели изворот за „Page six“.

Наводно актерот почнал да ја контролира Памела,  а тоа не и се допаднало на актерката.

„Памела забележа дека тој е фрустиран бидејќи таа сака да биде финасиски независна. Почна да влијае на нејзината кариера и да и договара улоги, но таа не сакаше“ вели изворот.

Актерката и продуцентот се венчаа претходниот месец на церемонија во Малибу каде што присуствуваа и нејзините синови.

InterServer Web Hosting and VPS