ЖЕШКО И СЕКСИ: Нова песна на Pussycat Dolls по цели 11 години

По цели 11 години, познатиот женски бенд Pussycat Dolls се обедини и сними нов сингл, „React“, за кој излезе и спот.

Едно е сигурно, Никол и нејзините колешки од бендот и понатаму се презгодни, секси и заводливи.

Нив ги паметиме од раните 2000-ти, кога навистина беа главни на музичката сцена.

Секако, ниту 1000 зборови не би биле доволни, па погледнете го моќниот спот:

InterServer Web Hosting and VPS