Рита Ора во жежок прозрачен фустан

Пејачката Рита Ора со задоволство ги почести своите 16 милиони следбеници на Инстаграм покажувајќи ги нејзините неверојатни облини.

Овој пат сподели фотографија на која е закопчана до грло, но сепак успеа да покаже многу кожа.

Рита позира со кренати раце, така што градите се во прв план, а проѕирниот фустан многу малку покрива.

Со овие фотографии, Рита ја најави својата претстојна турнеја во Јужна Америка.Многу обожаватели и напишале дека едвај чекаат на турнејата, а таа доби и многу комплименти.

https://www.instagram.com/p/B8MmxeJlMVu/?utm_source=ig_embed
InterServer Web Hosting and VPS