Ќерката на Лени Кравиц повторно мами воздишки: Зои позираше без градник за познат светски бренд!

Ќерката на популарниот музичар Лени Кравиц, Зои Кравиц не престанува да ја шокира јавноста.

Познато е дека Зои обожава да биде во центарот на вниманието, па така беше и овој пат.

Таа неодамна позираше за новата кампања на модниот бренд „Ив Сент Лорен“ и предизвика бура од воздишки на социјалните мрежи.

Погледнете и зошто:

Profimedia
Profimedia
InterServer Web Hosting and VPS