Слаѓана Петрушевиќ од „Парови“ си ги пресече вените

Учесничката во реалното шоу „Парови“, Слаѓана Петрушевиќ си ги пресече вените, па веднаш реагираше екипата на Брза помош. Инцидентот се случил околу 20 часот, пренесува “Телеграф”. Познато е дека Слаѓана и претходно правела скандали кога беше дел од шоуто, а едно време  беше и водителка на ова шоу. Лани во јули таа беше осудена на шест месеци затвор заради тоа што ја претепа Јелена Голубовиќ во истоименото шоу, а инцидетнот се случи во 2015 година. Во мај пак, лани, имаше благ инфаркт, па некое време отсуствуваше од телевизијата “Хепи’.

Текстот Слаѓана Петрушевиќ од „Парови“ си ги пресече вените е превземен од Reporter.mk.

InterServer Web Hosting and VPS