Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Наташа Беквалац на доделувањето на наградите MAC ја доби наградата за најдобро видео за песната „Доџи мами“.

На манифестацијата се појави во портокалов сако-фустан со широк крој.

Носеше интересни сандали со голема машна во иста боја како фустанот, кои привлекоа посебно внимание меѓу присутните.

Беквалац не сакаше да држи говор по добивањето на наградата, само ги повика сите на нејзиниот следен концерт.

InterServer Web Hosting and VPS