Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите!

Откако после наградите SAG за прв пат беа фотографирани заедно после 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон ја размрдаа имагинацијата на милиони фанови кои сакаат повторно да ги видат заедно.

На меѓународниот филмски фестивал во Санта Барбара вчера вечер новинарите го прашале Бред Пит дали планира да ја земе Џенифер Анистон како партнерка за доделувањето на Оскарите следниот месец, а за неговата реакција не престанува да се збори.

InterServer Web Hosting and VPS