Нова секси фотосесија на Анастасија Квитко: Руската старлета влегува под кожа тивко

Популарната руска старлета Анастасија Квитко уште еднаш ги измами воздишките на мажите кои ја следат на социјалните мрежи.
Овој пат, во предизвикувачки пози, Анастасија позираше во минијатурни костими за капење. Во таа прилика, таа ги истакна своите бујни атрибути…

Пред се, најважното и највозбудливото – нејзиниот огромен, заоблен секси задник и во него длабоко врежаните танги  на најновите модели мини – бикини.

Извор: vistina.com.mk

InterServer Web Hosting and VPS