Впечатлива промена: Водителката Милена собра храброст да го смени имиџот

ТВ водителката Милена Антовска-Станковска, неделава го славеше својот роденден, а со една година плус во животот се реши за промена на изгледот.

Жените се деликатни кога фризурата е во прашање, особено кога истата трега да се потстрижи.

ФОТО:МИЛЕНА АНТОВСКА СТАНКОВСКА/ИНСТАГРАМ

Милена овој пат се одлучила да направи шишки кои според следбениците одлично и прилегаат.

За промената таа се пофали на својот Инстаграм и тоа додека се уште беше во фтизерскиот салон.

Откако новата фризура беше готова, на ред дојде и фотографирањето, па водителката си поигра и со популарните апликации.

Како ви се допаѓа промената на Милена?

InterServer Web Hosting and VPS