Македонската фолкерка со жешка фотка од џакузи

Македонската фолкерка Ирена Спасовска се пофали со видео од запенето џакузи во кое ужива.

А потоа Ирена си го спакува куферчето, седна во авионот и летна право за Милано.

InterServer Web Hosting and VPS