Емина Јаховиќ го прослави 38-от роденден, а синовите со специјално изненадување за мама

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Емина Јаховиќ го прослави својот 38. роденден.

Пејачката не се одлучила на скапоцени забави, туку тоа го направила во својот дом од каде објави многу симпатично видео на кое може да се види дека нејзините синови ја изненадиле со роденденска торта и подарок.

„Моите два џентламена“, напишала пејачката под објавата на која што може да се види и чуе како синовите и пеат „Среќен роденден“…

Видеото погледнете го ОВДЕ.

InterServer Web Hosting and VPS