Шехерезад позираше со трудничкото стомаче

Турската актерка Бергузар Корел или попозната како Шехерезад, само што не се породила.

Убавата и позната актерка иако е во поодмината бременост, таа е доста активна, а папараците и фановите каде и да се појави ја следат во чекор и објавуваа нови фотографии додека Бергузар е во блажена состојба.

Таа и нејзиниот сопруг, актерот Халит Ергенч се едни од ретките турски актери кои секогаш се расположени да позираат пред медиумите или со фановите, но резервирани се за откривање детали околку приоватноста.

Така што, се уште не е познато кој е полот на бебето кое треба наскоро да пристигне. бергузар и Корел по вторпат ќе станет родители,а нивниот прв син Али веќе има 9 години.

Бергузар изминатите месеци беше доста присутна на јавни настани, а за едно списание се фотографираше и со голо трудничко стомече.

InterServer Web Hosting and VPS