Провокативен календар: Сите месеци ќе бидат жешки со жестоката Андреа Ли

Американската УФЦ боксерка Андреа Ли ги импресионираше нејзините обожаватели, но не со уште еден нокаут во рингот, туку со нејзиниот атрактивен и провокативен секси изглед кој го покажа на нејзиниот каледнар за 2020 година.

Атрактивната Андреа во провокативна долна облека се фотографирала за календар за 2020 година.

Популарната боксерка не ги открива сите страници од календарот, но страницата за месец април е доволна најава за календарот брзо да се распродаде.

Андреа инаку се натпреварува во лесна категорија во УФЦ и во медиумите е популарна по прекарот КГБ.

Андреа во 2018 година била жртва на семејно насилство. Нејзиниот сопруг и тренер Дони Арон наводно ја давел и гасел цигари на нејзиното тело.

InterServer Web Hosting and VPS