Трите омилени девојки – Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно

Џенифер Анистон повторно ги возбуди фановите на „Пријатели“ со нова фотографија од омилените девојки на многумина ширум светот.

trite-omileni-devojki-monika-rejcel-i-fibi-povtorno-zaedno-01.jpg

50 годишната актерка објави фотографии на Инстаграм со Кортни Кокс (55) и Лиса Кудроу (56) – „Здраво од девојките од спротива“. 

trite-omileni-devojki-monika-rejcel-i-fibi-povtorno-zaedno-02.jpg

Во ноември беше најавено дека ќе има нешто ново од екипата на една од најгледаните ТВ серии во рамките на HBO Max.

Се надеваме скоро повторно да ги видиме Моника, Рејчел и Фиби на ТВ екраните.

Џенифер Анистон ја имаше најлајкуваната фотка на Инстаграм во октомври кога нејзиниот прв пост беше слика со колегите од „Пријатели“.

Таа стана најбрзиот Инстаграм корисник кој добил 1 милион следбеници за 5 часа и 16 минути.

Не знаеме за вас, но ние со нетрпение ги очекуваме сите новитети од актерската екипа

InterServer Web Hosting and VPS