1,7 милиони лајкови за еден час, Ким Кардашијан со закаснета порака на Инстаграм

Не постои личност чија фотографија на Инстаграм може да предизвика толкава бура како фотографија на Ким Кардашијан. Старлетата објави фотографија која за само еден час собра 1,7 милиони лајкови и илјадници коментари.

Ким со фотографијата честитала Нова година со една недела задоцнвање и позираше во долна облека на која самата е потпишува.

„Каснам, но среќна Нова година“, напишала Ким.

InterServer Web Hosting and VPS