Радојчиќ ја покажал секси девојката, Цеца му вратила! Она што го направила, на глумецот долго ќе му свети пред очитете

Глумецот Александар Радојчиќ пред неколку дена ја покажал новата девојка, манекенката Дуња Радичевиќ, а веднаш после тоа неговата бивша девојка Цеца Живојиновиќ открила дека и таа има нова љубов.

Александар и Цеца минатата година ја раскинале долгодишната врска, а од тогаш ни едниот ни другиот не зборувале за новите партнери.

Живојиновиќ објавила фотографија на која страсно се бакнува со новиот дечко, на која веднаш следеле коментари во кои следбениците и посакале среќа.

InterServer Web Hosting and VPS