Момците од Дупер имаат нова песна

Уште едно ремек-дело на младите момци…

„Пак и пак“ е насловот на најновата песна на дуото „Дупер“.

Уште една феноменална нумера на младите Илчо и Борис, за која снимија и видеоспот.

Како автори на музиката, текстот и аранжманот стои името на бендот, а додека пак спотот го изработи „Frozen Time Drops“./slobodenpecat.mk

Погледнете и слушнете:

InterServer Web Hosting and VPS