Кајли Џенер во кревет по долна облека

Очигледно е дека сестрите од семејството Кардашијан-Џенер точно го знаат рецептот како вниманието на целиот свет да го свртат кон себе.

Кајли Џенер со последната објава буквално го разгоре Инстаграм, позирајќи во кревет, само со долна облека.

Кајли неодамна се раздели од партнерот Тревис Скот, кој е татко на нејзината ќерка Сторми, која пак во февруари ќе наполни две години.

InterServer Web Hosting and VPS