Ванда ги дочека своите „пет минути“: Ги исмејуваше засилувањата на Интер и ги налути навивачите!

Ванда Нара, сопругата на Мауро Икарди, повторно го критикуваше Интер, но реши овој пат да ги исмејува и засилувањата на италијанската екипа, меѓу кои е и Ромелу Лукаку.

Во една телевизиска емисија, атрактивната Аргентинка реши да го критикува Лукаку, а тоа ги налути навивачите на Интер.

„Го видовме во важни натпревари, во Лигата на шампиони, на пример. Не даде гол, па ќе гледа нокаут-фаза на ТВ. Неговиот претходник во Интер даде 150 голови“, кажа Ванда, а мислеше на својот сопруг Икарди.

InterServer Web Hosting and VPS