Топли бои во домот на Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ

По речиси една деценија помината во строгиот центар на српската престолнина, поп-пејачката Јелена Томашевиќ и актерот Иван Босиљчиќ се преселија во мирната белградска населба Коњарик.

Желбата да пронајдат мир далеку од градската врева и нивната ќерка Нина да има безгрижно детство беа главните двигатели на нивната одлука да избегаат од центарот на градот.

Иван на својот инстаграм-профил објави фотографија од дневниот престој, на која се гледа и раскошната градина.

InterServer Web Hosting and VPS