Скопјанец сe самоповредил по расправија со сопругата

Скопје, 20 декември- Во СВР Скопје, 38-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на ул. „Радишанска“, по расправија со нејзиниот сопруг (37), тој се затворил во една од собите и со остар предмет си нанел повреда.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

InterServer Web Hosting and VPS