Османи: Владата утре ќе ги дефинира позициите за францускиот нон-пејпер

Владата утре ќе ги дефинира позициите за францускиот нон-пејпер. Ова во вечерашната Топ Тема го најави вицепремиерот Бујар Османи.

Во поглед на евроинтеграциите вели, Македонија ги исполнила уловите и нема задача да испорача нови.

InterServer Web Hosting and VPS