Секси навивачка на Јунајтед му испрати порака на легендарниот Ерик Кантона

Катрина Марија одамна важи за „најсекси навивачка“ на Манчестер Јунајтед, а своите следбеници на инстаграм редовно ги чести со секси фотографии во дресови на клубот од „Олд трафорд“.

Сега во „свој стил“ му оддаде чест на една од најголемите легенди на клубот Ерик Кантона. Марија позираше во секси долна облека и во дресот на Ерик Кантона.

InterServer Web Hosting and VPS