Каролина оригинална меѓу ресенските јаболка

Каролина Гочева на својот инстаграм-профил сподели фотографии во кои позира меѓу ресенските јаболка, а нејзиниот есенски стајлинг е оригинален./slobodenpecat.mk

Погледнете ја.

Instagram
Instagram
Instagram
InterServer Web Hosting and VPS