Направи „бум“ на социјалните мрежи: Георгина уште еднаш го покажа совршениот задник!

Сексапилната девојка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, повторно ги запали социјалните мрежи.

Таа објави фотографија на својот Инстаграм – профил и за речиси 24 часа собра близу два милиони „лајкови“. Со поледната објава Георгина само потврди дека сосема оправдано е една од најубавите дами во светот, а на нејзините облини имун не остана речиси никој.

Инаку, таа пред неколку години му роди дете на Роналдо.  

InterServer Web Hosting and VPS