Никол и во петтата деценија со совршено тело

Пејачката Никол Шерцингер иако има 42 години, секојдневно вежба и е во топ форма, а често на Инстаграм ги мотивира фановите да го направат истото.

Совршено тело, темен тен и витка половина се заштитет знак на оваа убавица, а со објавата на Инстаграм покажа дека ги залужува овие епитетите./press24.mk

InterServer Web Hosting and VPS